Aktuální zápasy
Krajský přebor mužů 10.kolo
Neděle 11.10.2020
Lanškroun - Chrudim B 0 : 2 ( 0 : 1 )
1.B třída mužů 10.kolo
Neděle 11.10.2020
Jablonné nad Orlicí - Lanškroun B 4 : 1 ( 2 : 0 )
branka: 59.Richtr M.
Krajský přebor dorostu 10.kolo
Sobota 10.10.2020
Lanškroun - Ústí nad Orlicí 2 : 0 ( 1 : 0 )
branka: 1. a 89.Pecháček
Krajský přebor žáků 7.kolo
Neděle 11.10.2020
Starší
Letohrad - Lanškroun 2 : 3 p. (0 : 1 )
branky: 28.Kollert,54.Pospíšil
Mladší
Letohrad - Lanškroun 0 : 0
*********************************************************
Krajský přebor mužů 9.kolo
Sobota 03.10.2020
Třemošnice - Lanškroun 0 : 1 ( 0 : 0 )
branka: 85.Ptáček F.
1.B třída mužů 9.kolo
Neděle 04.10.202
Lanškroun B - Kunčina 2 : 2 ( 0 : 1 ) pen. 2 : 3
branky : 66. a 86.Pecháček
Krajský přebor dorostu 9.kolo
Sobota 03.10.2020
Letohrad - Lanškroun 2 : 5 ( 1 : 1 )
branky: 18.Janda,48.Pecháček,68.a 89.Šípek,71.Šebrle
Krajský přebor žáků 6.kolo
Neděle 04.10.2020
Starší
Lanškroun - Holice 6 : 0 ( 3 : 0 )
branky: 9.Čížek,14.,32.,65. a 71.Vítek,49.Pospíšil
Mladší
Lanškroun - Holice 4 : 1 ( 1 : 1 )
branky: 28. Hluchý,37.Urban,56.Pekař,67.Arban
********************************************************
Krajský přebor mužů 8.kolo
Neděle 27.09.2020
Lanškroun - Holice 2 : 0 ( 0 : 0 )
branky: 57. a 90.Ptáček F.
1.B třída mužů 8.kolo
Sobota 26.09.2020
Libchavy - Lanškroun B 4 : 3 ( 3 : 2 )
branky: 28.Petruň,45.a 68.Skalický D.
Krajský přebor dorostu 8.kolo
Neděle 27.09.2020
Lanškroun - Holice 6 : 0 ( 4 : 0 )
branky: 2. a 25.Ďuriš,16.Janda,30., 52. a 68.Šebrle
Krajský přebor žáků 5.kolo
Neděle 27.09.2020
Starší
Libchavy - Lanškroun 0 : 6 ( 0 : 4 )
branky: 7.Hamřík,8. a 63.Vítek,28.Čížek,35.Holásek,57.Popelář
Mladší
Libchavy - Lanškroun 2 : 1 ( 1 : 0 )
branka: 63.Janský
*********************************************************
Krajský přebor mužů 7.kolo
Neděle 20.09.2020
Lanškroun - Horní Ředice 3 : 0 ( 1 : 0 )
branky: 45.z pen.,55.a 56.Ptáček F.
1.B třída mužů 7.kolo
Sobota 20.09.2020
České Heřmanice - Lanškroun B 2 : 3 ( 0 : 2 )
branky: 4.Černušák,37.Stasiowski,74.Petruň
Krajský přebor dorostu 7.kolo
Sobota 19.09.2020
Lanškroun - Libchavy 12 : 1 ( 5 : 0 )
branky: 17.z pen.a 49.Ďuriš,20.,21.,30.,44.a 60.Pecháček,
48.Šebrle,70.Šípek,86.Mareš,89.Janda,90.Beneš
Krajský přebor žáků 4.kolo
Sobota 19.09.2020
Starší
Litomyšl/Čistá - Lanškroun 0 : 9 ( 0 : 4 )
branky: 30.Kollert,31.,37.,40.,50.,a 59.Vítek,63.Štarman,
67.a 78.Malý
Mladší
Litomyšl/Čistá - Lanškroun 1 : 9 ( 0 : 4 )
branky: 15.Beran,26.Vávra,28.Pekař,44.Urban,51.Hluchý,
58.a 63.Janský,67.Holásek
********************************************************
Krajský přebor mužů 6.kolo
Neděle 13.09.2020
Svitavy - Lanškroun 0 : 5 ( 0 : 3 )
branky: 9.,57.a 76.Ptáček F.,13.Sita,30.Doležal
1.B třída mužů 6.kolo
Sobota 12.09.2020
Lanškroun B - Opatovec 2 : 2 ( 1 : 2 ) pen. 1 : 4
branky: 16.Černušák,49.Stasiowski P.
Krajský přebor dorostu 6.kolo
Sobota 12.09.2020
Vysoké Mýto - Lanškroun 5 : 1 ( 3 : 0 )
branka: 72.Šebrle
*********************************************************
Krajský přebor mužů 5.kolo
Neděle 06.09.2020
Lanškroun - Rohovládová Bělá 2 : 0 (2 : 0 )
branky: 8.vlastní,20.Ptáček F.
1.B třída mužů 5.kolo
Neděle 06.09.2020
Dolní Újezd B - Lanškroun B 3 : 2 ( 2 : 1 )
branky: 35.a 56.Stasiowski P.
Krajský přebor dorostu 5.kolo
Sobota 05.09.2020
Lanškroun - Přelouč 5 : 1 ( 4 : 0 )
branky: 11.a 87.Šebrle,21.a 45.Pecháček,29.Fikejs z pen.
Krajský přebor žáků 3.kolo
Neděle 06.09.2020
Starší
Česká Třebová - Lanškroun 2 : 7 ( 1 : 2 )
branky: 24.Hamřík,28.Vítek,41.Nagy,65.Minář,71.a 76.Holásek,
77.Pospíšil
Mladší
Česká Třebová - Lanškroun 1 : 4 ( 1 : 2 )
branky: 17.Beran,20.a 42.Škrach,64.Hluchý
********************************************************
Krajský přebor mužů 4.kolo
Sobota 29.08.2020
Litomyšl - Lanškroun 1 : 4 ( 0 : 3 )
branky: 31.Ptáček J.,33.a 35.Ptáček F.,77.Sita
1.B třída mužů 4.kolo
Neděle 30.08.2020
Lanškroun B - Semanín 0 : 2 ( 0 : 2 )
Krajský přebor dorostu 4.kolo
Sobota 29.08.2020
Moravská Třebová - Lanškroun 3 : 2 ( 0 : 1 )
branky: 23.Ďuriš,65.Šebrle
Krajský přebor žáků 2.kolo
Neděle 30.08.2020
Starší
Lanškroun - Ústí nad Orlicí 10 : 2 ( 7 : 0 )
branky: 3.a 7.Hamřík,6.,12.,14.a 24.Minář,23.Vítek,41.Holásek,
58.Nagy,78.Janský
Mladší
Lanškroun - Ústí nad Orlicí 2 : 13 ( 1 : 4 )
branky: 33.Škrach,60.Beran
******************************************************************************
Krajský přebor žáků 1.kolo
Čtvrtek 27.08.2020
Starší
Polička - Lanškroun 0 : 9 ( 0 : 5 )
branky: 4.a 14.Holásek,29.,40.a 68.Kollert,22.a 72.Pospíšil,
45.Minář,74.Malý
Mladší
Polička - Lanškroun 8 : 1 ( 3 : 0 )
branka: 45.Janoušek
Krajský přebor dorostu 3.kolo
Středa 26.08.2020
Lanškroun - Česká Třebová 3 : 0 ( 2 : 0 )
branky: 36.a 42.Macháček,88.Šípek
*********************************************************
Krajský přebor mužů 3.kolo
Neděle 23.08.2020
Lanškroun - Proseč 7 : 4 ( 5 : 0 )
branky: 1.,2.a 65.z pen.Ptáček F.,13.,31.a 63.Savych,13.Ptáček J.
1.B třída mužů 3.kolo
Neděle 23.08.2020 v 16.00
Sloupnice - Lanškroun B 2 : 1 ( 1 : 0 )
branka: 75.z pen.Skalický D.
Krajský přebor dorostu 2.kolo
Sobota 22.08.2020 ve 14.00
Lanškroun - Slatiňany 2 : 1 ( 0 : 0 )
branky: 77.z pen.Janda,83.Čížek
****************************************************************************
Krajský přebor mužů 2.kolo
Neděle 16.08.2020
Luže - Lanškroun 0 : 0 pen. 4 : 3
1.B třída mužů 2.kolo
Sobota 15.08.2020
Lanškroun B - Žichlínek 4 : 1 ( 1 : 1 )
branky: 17. a 49.Petruň,60.Richtr M.,73.Ptáček J.
Krajský přebor dorostu 1.kolo
Neděle 16.08.2020
Jablonné n/Orl. - Lanškroun 0 :3 ( 0 : 0 )
branky: 54.Jílek,67.Borovský M.,77.Kopecký T.
*********************************************************
Krajský přebor muži 1.kolo
Neděle 09.08.2020
Lanškroun - Č.Třebová 4 : 0 (2 : 0)
branky: 36.,67. a 86 F.Ptáček,15,Doležal
1.B třída mužů 1.kolo
Neděle 09.08.2020
Bysté u Poličky - Lanškroun B 2 : 1 (1 : 0)
branky: 24.Kučera,89.Vlastní(Urban)-64.Mizerák
************************************************************************
Pohár hejtmana 2.kolo
Neděle 02.08.2020
Tatenice - Lanškroun 1 : 4 ( 1 : 3 )
branky: 13.Soukop - 5.Sita,44.a 73.Ptáček F.,48.Marek
*************************************************************************
Pohár hejtmana 1.kolo
Sobota 25.07.2020
Žamberk - Lanškroun 1 : 3 ( 0 :3 )
branky: 14.Ptáček F.,15.Sita,27.Popelář
*************************************************************************
Přátelské utkání mužů
Sobota 07.03.2020
Lanškroun - Žamberk 7 : 0 ( 4 : 0 )
branky: Savych 4,Ptáček,Pecháček,Sita
Přátelská utkání mužů
Lanškroun - Kostelec nad Orlicí 6 : 5 ( 4 : 2 )
branky: Ptáček 3,Savych,Kolomý Š.,Popelář
Lanškroun - Olešnice 7 : 1 ( 4 : 0 )
branky: Ptáček 3,Savych 2,Marek,Kolomý
Lanškroun - Šumperk 4 : 3 ( 3 : 1 )
branky: Ptáček 2,Savych,Pecháček
Přátelské utkání muži
Lanškroun - V.Losiny 8 : 4 ( 3 : 1 )
branky: 3 x Ptáček, 2 x Savych,Sita,Marek,Doležal
Přátelské utkání dorost
Lanškroun - V-Mýto 4 : 2 (2 : 0)
branky: 2 x Pecháček a Ďuriš
------------------------------------------------------------------------------
Přípravné utkání muži
Pátek 24.01.2020
Lanškroun - Česká Třebová 8 : 6 ( 3 : 2 )
branky:Ptáček 3,Pecháček 3,Sita 2
Krajský přebor mužů 15.kolo
Sobota 16.11.2019
Česká Třebová - Lanškroun 0 : 4 ( 0 : 2 )
branky: 15.Sita,31.,70.a 89.Ptáček
sestava: Ehrenberger - Komínek,Popelář,Veselý,Karlík - Savych
( 89.Šabata ),Kolomý Š.,Krejsar ( 68. Pecháček ),Sita ( 81.Jílek) -
- Ptáček ( 89.Fikejs ),Marek ( 60.Doležal )
Krajský přebor dorostu 17.kolo
Sobota 16.11.2019
Choceň - Lanškroun 4 : 2 ( 2 : 0 )
branky: 52.a 74.Janda
Krajský přebor žáků 13.kolo
Neděle 17.11.2019
Starší
Ústí nad Orlicí - Lanškroun 1 : 3 ( 1 : 1 )
branky: 10.Holásek,58.Kollert,61.Macháček
Mladší
Ústí nad Orlicí - Lanškroun 7 : 1 ( 5 : 0 )
branka: 50.Kylar
**********************************************************
Krajský přebor mužů 14.kolo
Neděle 10.11.2019
Lanškroun - Choceň 5 : 2 ( 2 : 0 )
branky: 6.Kolomý Š.,7.a 48.Ptáček,50.Savych,84.vlastní
sestava: Ehrenberger - Komínek,Popelář,Veselý,Karlík ( 87.Šabata ) -
- Doležal ( 61.Marek ),Kolmý Š.,Krejsar,Sita ( 71.Pecháček ),Ptáček,
Savych ( 79.Jílek )
Krajský přebor dorostu 16.kolo
Neděle 10.11.2019
Lanškroun - Slatiňany 1 : 2 p. ( 1 : 0 )
branka: 14.Jílek
Krajský přebor žáků 12.kolo
Neděle 10.11.2019
Starší
Pardubičky - Lanškroun 3 : 2 ( 1 : 2 )
branky: 19.Kopecký D.,31.Mareš
Mladší
Pardubičky - Lanškroun 2 : 1 ( 1 : 0 )
branka: 36.Malý
*******************************************************************************
Krajský přebor mužů 13.kolo
Neděle 03.11.2019
Chrudim B - Lanškroun 3 : 0 ( 2 : 0 )
1.B.třída mužů 13.kolo
Sobota 02.11.2019
Lanškroun B - Letohrad B 3 : 2 p. ( 1 : 1 )
branky: 25. a 52. Petruň
Krajský přebor dorostu 15.kolo
Sobota 02.11.2019
Litomyšl / D.Újezd - Lanškroun 1 : 4 ( 1 : 1 )
branky: 76. a 78. Jílek,21.Šebrle,54.Pecháček
Krajský přebor žáků 11.kolo
Sobota 02.11.2019
Starší
Lanškroun - Moravská Třebová 3 : 1 ( 0 : 0 )
branky: 48.Minář,63.Holásek,69.Nagy
Mladší
Lanškroun - Moravská Třebová 0 : 2 ( 0 : 1 )
--------------------------------------------------------------------------------------------
Krajský přebor mužů 12.kolo
Sobota 26.10.2019
Lanškroun - Litomyšl 3 : 1 ( 1 : 1 )
branky: 27.Savych,65.a 69.Ptáček
sestava: Ehrenberger - Krejsar,Popelář,Veselý,Karlík - Doležal,
Kolomý Š.,Sita ( 85.Ďuriš ),Savych ( 78.Pecháček ) - Ptáček
( 89.Šabata ),Marek ( 57.Richtr M. )
1.B.třída mužů 12.kolo
Neděle 27.10.2019
Dolní Újezd B - Lanškroun B 3 : 3 ( 2 : 2 ) pen.4 : 3
branky: 29.Richtr M.z pen.,34.a 84.Doležal
Krajský přebor dorostu 14.kolo
Sobota 26.10.2019
Lanškroun - Polička / Bystré 5 : 0 ( 4 : 0 )
branky: 6.z pen.a 23.Šebrle,17.Beneš,26.a 60.Ďuriš
Krajský přebor žáků 10.kolo
Sobota 26.10.2019
Starší
Litomyšl / Čistá - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 1 )
branky: 7.a 70.Šípek
Mladší
Litomyšl / Čistá - Lanškroun 2 : 0 ( 2 : 0 )
********************************************************
Krajský přebor mužů 11.kolo
Sobota 19.10.2019
Polička - Lanškroun 0 : 5 ( 0 : 1 )
branky: 34.a 56.Ptáček,67.Marek,75.Kolomý Š.,77.Komínek
sestava: Ehrenberger - Komínek ( 81.Šabata ),Popelář,Veselý,
Karlík - Doležal,Kolomý Š.,Kolomý A. ( 28.Savych ),Sita (66.Pecháček) -
- Ptáček,Marek ( 72.Jílek )
1.B.třída mužů 11.kolo
Neděle 20.10.2019
Lanškroun B - Sloupnice 4 : 1 ( 2 : 1 )
branky: 2.Richtr,28.Ptáček,76.Stasiowski P. z pen.,80.Petruň
Krajský přebor dorostu 13.kolo
Sobota 19.10.2019
Hlinsko - Lanškroun 2 : 3 ( 1 : 1 )
branky: 28.Ďuriš,65.Macháček,70.Pecháček
Krajský přebor žáků 9.kolo
Neděle 20.10.2019
Starší
Lanškroun - Moravany / Dašice 1 : 3 ( 0 : 1 )
branka: 69.Šípek
Mladší
Lanškroun - Moravany / Dašice 3 : 1 ( 1 : 1 )
branky: 14.Richtr M.,17.Janský,57.Popelář
*******************************************************
Krajský přebor mužů 10.kolo
Neděle 13.10.2019
Lanškroun - Svitavy 3 : 1 ( 0 : 1 )
branky: 53.Popelář,77.Ptáček,83.Kolomý Š. - 27.Horák
sestava: Ehrenberger - Veselý,Popelář,Krejsar ( 33. ),Karlík -
- Doležal ( 89.Ďuriš ),Kolomý Š.,Komínek ( 26.Kolomý A. ),
Sita ( 67.Jílek ) - Ptáček,Savych ( 86.Bureš )
1.B.třída mužů 10.kolo
Sobota 12.10.2019
Kunčina - Lanškroun B 4 : 2 ( 3 : 0 )
branky: 78.Petruň,84.Fait
Krajský přebor dorostu 12.kolo
Neděle 13.10.2019
Lanškroun - Přelouč 3 : 1 ( 1 : 0 )
branky: 15.,55.a 65.Ďuriš
Krajský přebor žáků 8.kolo
Sobota 12.10.2019
Starší
Polička - Lanškroun 0 : 5 ( 0 : 4 )
branky: 4.,33.a 44.Holásek,12.a 22.vlastní
Mladší
Polička - Lanškroun 9 : 1 ( 4 : 0 )
branka: 32.Kylar
*********************************************************
Krajský přebor mužů 9.kolo
Neděle 06.10.2019
Luže - Lanškroun 5 : 1 ( 2 : 1 )
branky:3.,46.a 82,Fejl,28.Kroutil,81.Veis - 38.Kolomý Š.
sestava: Ehrenberger - Macháček,Popelář ( 64.Karlík ),Krejsar,
Veselý - Doležal,Kolomý Š.,Komínek,Sita - Ptáček,
Marek ( 68.Kolomý A. )
1.B.třída mužů 9.kolo
Sobota 05.10.2019
Lanškroun B - Jablonné 2 : 0 ( 1 : 0 )
branky:26.Kopecký,83.Ďuriš
Krajský přebor dorostu 11.kolo
Neděle 06.10.2019
M.Třebová - Lanškroun 2 : 1 n.p.( 1 : 1 )
branky:26.vlastní Rohla-5.Pecháček
Krajský přebor žáků 7.kolo
Sobota 05.10.2019
Starší
Lanškroun - Hlinsko 2 : 6 ( 1 : 4 )
branky:22.Mareš,55.Minář
Mladší
Lanškroun - Hlinsko 0 : 6 ( 0 : 2 )
-----------------------------------------------------------------------------------------
Krajský přebor mužů 8.kolo
Sobota 28.09.2019
Lanškroun - Pardubičky 8 : 1 ( 3 : 1 )
branky: 7.,47.,78.,82.a 88.Ptáček,17.Savych,19.Sita,88.Popelář
sestava: Ehrenberger - Macháček,Popelář,Krejsar,Vaníček
( 62.Karlík ) - Doležal ( 82.Ďuriš ),Komínek ( 74.Kolomý A.),
Kolomý Š.,Sita ( 67.Marek ) - Ptáček,Savych
1.B.třída mužů 8.kolo
Neděle 29.09.09.2019
Pomezí - Lanškroun B 4 : 0 ( 2 : 0 )
Krajský přebor dorostu 10.kolo
Sobota 28.09.2019
Lanškroun - Pardubičky 3 : 3 ( 3 : 2 ) pen. 5 : 4
branky: 26.Pecháček,29.Jílek,42.Šebrle z pen.
Krajský přebor žáků 6.kolo
Neděle 29.09.2019
Starší
Česká Třebová - Lanškroun 3 : 4 ( 1 : 2 )
branky: 3.Macháček, 22.,48.a 50.Minář
Mladší
Česká Třebová - Lanškroun 7 : 0 ( 3 : 0 )
***************************************************************************
Krajský přebor mužů 7.kolo
Neděle 22.09.2019
Moravany - Lanškroun 3 : 1 ( 2 : 1 )
branky: 18.a 87.Knotek,37.Lukas - 30.Karlík
sestava: Ehrenberger - Macháček ( 70.Pecháček ),Popelář
(24.Karlík),Krejsar,Veselý - Doležal,Kolomý Š.,Sita,Komínek,
Savych - Marek( 60.Ptáček )
1.B.třída mužů 7.kolo
Neděle 22.09.09.2019
Lanškroun B - České Heřmanice 0 : 2 ( 0 : 1 )
branky: 1.a 73.Mach
Krajský přebor dorostu 9.kolo
Sobota 21.09.2019
Ústí nad Orlicí - Lanškroun 0 : 1 ( 0 : 0 )
branka: 47.Pecháček
Krajský přebor žáků 5.kolo
Sobota 21.09.2019
Starší
Lanškroun - Letohrad 5 : 0 ( 3 : 0 )
branky: 1.Minář,8.Macháček,24.z pen.a 59.Pospíšil,49.Kopecký D.
Mladší
Lanškroun - Letohrad 0 : 7 ( 0 : 0 )
*********************************************************
Krajský přebor mužů 6.kolo
Neděle 15.09.2019
Lanškroun - Třemošnice 2 : 1 ( 1 : 1 )
branky: 19.Veselý,67.Sita - 44.Hejcman
sestava: Ehrenberger - Macháček,Popelář,Krejsar,Veselý -
- Doležal ( 92.Karlík ),Komínek ( 72.Kolomý A. ),Kolomý Š.,
Sita ( 88.Marek ) - Ptáček - Savych
1.B.třída mužů 6.kolo
Sobota 14.09.09.2019
Opatovec - Lanškroun B 5 : 0 ( 4 : 0 )
Krajský přebor dorostu 8.kolo
Neděle 15.09.2019
Lanškroun - Letohrad 2 : 4 ( 1 : 2 )
branky: 38.Šebrle,86.Ďuriš
Krajský přebor žáků 4.kolo
Neděle 15.09.2019
Starší
Svitavy - Lanškroun 2 : 4 ( 1 : 2 )
branky: 14.a 65.Šípek,24.a 37.Minář
Mladší
Svitavy - Lanškroun 6 : 1 ( 2 : 1 )
branka: 23.Richtr M.
********************************************************
Krajský přebor mužů 5.kolo
Neděle 08.09.2019
Rohovládová Bělá - Lanškroun 0 : 7 ( 0 : 1 )
branky: 27.a 73.Savych,49.,55.z pen.a 57.Ptáček,65.Kolomý Š.,
76.Veselý
sestava: Ehrenberger - Macháček,Popelář ( 76.Karlík ),Krejsar,
Veselý - Doležal ( 73.Jung ),Kolomý Š. ( 78.Skalický D. ),Komínek,
Sita - Ptáček ( 65.Kolomý A. ),Savych
1.B.třída mužů 5.kolo
Sobota 07.09.09.2019
Lanškroun B - Žichlínek 0 : 0 pen.7 : 8
Krajský přebor dorostu 7.kolo
Sobota 07.09.2019
Chrudim B - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 0 )
branky: 62.Pecháček,80.Ďuriš
Krajský přebor žáků 3.kolo
Sobota 07.09.2019
Starší
Lanškroun - Holice 9 : 0 ( 6 : 0 )
branky: 6.,28.a 29.Minář,22.,30.a 45.Macháček,26.Holásek,
37.Pospíšil z pen.,38.Mareš
Mladší
Lanškroun - Holice 2 : 0 ( 1 : 0 )
branky: 22.Hamřík,33.Janský
*******************************************************
Pohár hejtmana 3.kolo
Středa 04.09.2019 v 18.00
Skuteč - Lanškroun 1 : 2 ( 0 : 1 )
branky: 40.Sita,70.Marek
************************************************************************
Krajský přebor mužů 4.kolo
Neděle 01.09.2019
Lanškroun - Holice 3 : 5 ( 2 : 3 )
branky: Richtr,Sita,Ptáček
1.B.třída mužů 4.kolo
Neděle 01.09.2019
Semanín - Lanškroun B 3 : 1 ( 0 : 1 )
branka: 31.Kopecký
Krajský přebor dorostu 6.kolo
Neděle 01.09.2019
Lanškroun - Holice / Sezemice 6 : 0 ( 2 : 0 )
branky: 36.,75.a 82.Ďuriš,42.a 62.Šebrle,70.Pecháček
Krajský přebor žáků 2.kolo
Sobota 31.08.2019
Starší
Žamberk - Lanškroun 5 : 6 ( 0 : 4 )
branky: 10.Švarc z pen.,13.,37.a 50.Minář,23.Pospíšil z pen.,35.Macháček
Mladší
Žamberk - Lanškroun 0 : 4 ( 0 : 0 )
branky: 35.Kylar,37.Žák,44.Vávra,46.Hamřík
*********************************************************
Krajský přebor dorostu 5.kolo
Středa 28.08.2019
Prosetín / Holetín - Lanškroun 2 : 1 ( 1 : 0 )
branky:14.Borna,55.Horák-61.Pecháček
***************************************************************************
Krajský přebor mužů 3.kolo
Neděle 25.08.2019
Heřm. Městec - Lanškroun 1 : 1 ( 1 : 1 ) pen.6 : 5
branky: 22.Salfický - 40.Savych
sestava: Ehrenberger - Macháček,Popelář,Krejsar,Veselý -
- Doležal,Komínek( 90.Kolomý A. ),Kolomý Š. ( 79. ),Sita -
- Ptáček - Savych ( 80.Marek )
1.B.třída mužů 3.kolo
Sobota 24.08.2019
Lanškroun B - Březová n.Sv. 1 : 1 ( 1 : 1 ) pen.1 : 2
branky: 11.Bednář - 37.Dufek
Krajský přebor dorostu 4.kolo
Sobota 24.08.2019
H.Městec / Choltice - Lanškroun 0 : 4 ( 0 : 2 )
branky: 40.a 60.Pecháček,43.Borovský M.,80.Šebrle
Krajský přebor žáků 1.kolo
Sobota 24.08.2019
Starší
Lanškroun - Choceň 6 : 1 ( 3 : 1 )
branky: 6.Mareš,10.a 53.Kopecký D.,29.Macháček,48.Minář,
52.Šípek
Mladší
Lanškroun - Choceň 6 : 3 ( 3 : 0 )
branky: 22.Janský,24.a 27.Hamřík,39.a 56.Arban J.,47.Žák
*******************************************************************************
Krajský přebor mužů 2.kolo
Neděle 18.08.2019
Lanškroun - Horní Ředice 6 : 1 ( 4 : 1 )
branky: 5.Doležal,8.Popelář,24.Savych,43.a 70.Ptáček,63.Marek -
- 30.Dědič
sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Pavelka,Veselý -
- Doležal ( 82.Karlík ),Kolomý Š.,Komínek ( 75.Kolomý A. ),
Sita ( 45.Marek ) - Ptáček - Savych ( 71.Jung )
1.B.třída mužů 2.kolo
Sobota 17.08.2019
Libchavy - Lanškroun B 5 : 2 ( 3 : 2 )
branky: 4.Martinák,33.a 34.Pavlák,57.Ráb z pen.,71.Hodr -
- 1.Petruň,40.Kopecký
Krajský přebor dorostu 3.kolo
Neděle 11.08.2019
Lanškroun - Jablonné 4 : 3 ( 2 : 2 )
branky: 8.a 64.Pecháček,30.Bureš,89.Jílek
***********************************************************
Krajský přebor dorostu 2.kolo
Středa 14.08.2019 v 18.00
Lanškroun - Česká Třebová 1 : 0 ( 0 : 0 )
branka: 81.Pecháček
****************************************************************************
Krajský přebor mužů 1.kolo
Neděle 11.08.2019
Lanškroun - M.Třebová 3 : 3 ( 2 : 2 ) pen. 4 : 1
branky: 6.z pen. a 63.Sita,36.Ptáček - 13.Polák,33.Bednář,
65.Konečný
sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Krejsar ( 30. ),Veselý -
- Savych ( 76.Doležal ),Kolomý Š. ( 87.Marek ) Komínek,Kolomý A.
( 46.Richtr M. ),Sita - Ptáček
1.B.třída mužů 1.kolo
Sobota 10.08.2019
M.Třebová B - Lanškroun B 0 : 2 ( 0 : 1 )
branky: 42.Richtr M.,92.Černušák
Krajský přebor dorostu 1.kolo
Neděle 11.08.2019
Lanškroun - Libchavy 2 : 3 ( 1 : 3 )
branky: 37.Bureš,83.Ďuriš
*********************************************************
Pohár hejtmana muži 1.kolo
03.08.2019
Tatenice - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 1 )
branky : 2. Ptáček,86. Jung
sestava:Ehrenberger-Vaníček,Veselý,Jung(88.Rohla),Savych(89.Fikejs)-
Kolomý Š.,Krejsar,Popelář,Marek(46.Richtr)-
Ptáček,Kolomý A.(58.Doležal)
Přátelské utkání muži
31.07.2019
Šumperk - Lanškroun 3 : 2 ( 2 : 1 )
branky : 2 x ptáček
sestava: Fikejs- Macháček,Popelář,Krejsar,Vaníček-
Marek,Kololmý A.,Kolomý Š.,Doležal-
Ptáček,Savych
Střídali:Jung,Stasiowski P.
Přípravné utkání muži
12.07.2019
Zábřeh - Lanškroun 4 : 4 ( 3 : 2 )
branky : 2 x Savych,Ptáček (p.),Kolomý A.
Sestava : Herzog-Skalický M.,Krejsar,Komínek,Sita-
Doležal,Kolomý A.,Kolomý Š.,Marek-
Ptáček,Savych
Střídali : Macháček,Jílek